Kurumsal

İŞLEM GIS, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Yazılım geliştirmede 190’ dan fazla deneyimli uzman personeliyle Merkezi Ankara’da, Ar-Ge’si Ankara Bilkent CyberParkta, İstanbul ve İzmir’de Bölge Müdürlükleri ile birlikte Türkiye’de GIS sektörünün öncüsü konumundadır.

İŞLEM GIS, Kalite, Çevre ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri ile ilgili gereksinim standartlarına uygun olarak bütünleşmiş bir yönetim sistemi geliştirmiştir.Kaliteyi ve çevreye olan duyarlılığı bir felsefe ve temel prensip olarak benimseyerek yürütülen çalışmalar neticesinde 2001 yılında TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi 2008 yılında TS EN ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, 2010 yılında TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile ilgili uygulamaları başarıyla yerine getirerek sertifikalandırılmıştır.

Firmamız, ürün ve hizmet kalitesini dünya standartlarında gerçekleştirmeyi hedefleyerek 2015 yılında baş denetçi Wayne Littlefield tarafından gerçekleştirilen denetim ile yazılım geliştirme alanında CMMI Level 3 olgunluk seviyesine ulaşmıştır.

Denetim sonucu için lütfen tıklayınız.

Şirket Tanıtımı

Firmamızın sunduğu ürün ve hizmetler standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

İŞLEM GIS Kalite Politikası

Coğrafi Bilgi Sistemleri, Uzaktan Algılama ve Yazılım Geliştirme konusunda Türkiye’de ve bölgemizde; Kamu Kurumları, Askeri Kurumlar, Özel Sektör ve Üniversite hizmet alanlarına kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile en ileri teknolojileri kullanarak, zamanında, güvenilir, ekonomik ve sorunsuz bir hizmet sunmak ve bu hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamaktır.

Bu anlayış ile hizmetlerimizi yerine getirirken, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama teknolojileri ile projelerin gerçekleştirilmesi ve geliştirilebilmesi için, Coğrafi Bilgi Sistemi ve Uzaktan Algılama yazılımlarının imkan ve kabiliyetleri, bir organizasyon içerisinde yöneticiden kullanıcıya kadar tüm personele eğitilerek gösterilmesi gereklidir.

Sistemin başarısı bu teknolojileri kullanacak personel ve yöneticilerin eğitimine bağlıdır. En önemli faktör bu konuda yetişmiş insan’dır.

Dr. Halil SÖĞÜT
Yönetim Kurulu Başkanı


Kurumsal
Ürünler
Referanslar
Projeler
Teknik Destek
İletişim
Hakkımızda   |    İletişim   |    Esri Türkiye   |    Gizlilik Politikası   
Copyright © 2014 İşlem Şirketler Grubu. Her Hakkı Saklıdır.